Ołówki, wkłady

Produkty piśmiennicze, takie jak ołówki, wykorzystywane są nie tylko przez amatorów, ale przede wszystkim przez profesjonalistów: artystów, architektów, malarzy, projektantów. Precyzyjny ołówek automatyczny to dla nich niezbędny gadżet, dlatego w naszej ofercie znajdziesz ich duży wybór - solidnych, trwałych, zapewniających precyzję kreślenia. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i wybierz idealny produkt dla siebie. U nas znajdziesz producentów światowej klasy. Proponujemy automatyczne ołówki metalowe, które są wytrzymałe i trwałe, w różnych wariantach kolorystycznych. Znajdziesz u nas produkty w całości utrzymane w srebrnej lub pozłacanej kolorystyce oraz takie, które łączą w sobie te dwie barwy stali. Dodatkowo oferujemy ołówki w odcieniach czerni oraz bieli w połączeniu z metalowymi elementami - w zależności od upodobań w kolorystyce srebra lub złota. Zastanawiasz się, czy automatyczny ołówek metalowy jest właśnie dla Ciebie? Poznaj zalety tego typu produktów i wybierz akcesoria piśmiennicze, które będą spełniały Twoje oczekiwania. Przede wszystkim są doskonale wyprofilowane i wyważone. Dobrze leżą w dłoni, dzięki czemu nadają się do wielogodzinnej pracy kreślarskiej czy artystycznej. Dodatkowo solidność wykonania gwarantuje trwałość produktu, a rozpoznawalne marki, których produkty znajdują się w ofercie naszego sklepu dają gwarancję na długą żywotność mechanizmu użytego w ołówkach tego typu.

Ołówek automatyczny zapewnia nam wygodę, łatwą obsługę oraz trwałość przez wiele lat. Pisanie za pomocą tego typu artykułu piśmienniczego jest niezwykle wygodne, przede wszystkim z tego względu, że mamy stałą średnicę grafitu a po zakończeniu pisania możemy zabezpieczyć grafit chowając go do korpusu. Krawędź wkładu zmienia się, ściera w zależności od tego pod jakim kątem piszemy. Grafitem o stałej średnicy możemy wykonać linie o zmiennej grubości. Oferowane przez nas produkty są bardzo funkcjonalne, a jednocześnie eleganckie, dlatego doskonale nadają się na prezent. W branży architektonicznej czy projektowej są szczególnie cenione, dlatego warto je wybrać jako upominek na spotkanie biznesowe. Do ołówków automatycznych można dokupić grafit o różnej twardości i grubości. Proponujemy m.in. modele marek Waterman i Parker, które są kompatybilne z grafitami o grubości 0,5 mm. Twardość grafitu to H, HB, B, 2B. Jeden ołówek automatyczny daje Państwu możliwość kreślenia linii grafitami o różnej twardości. W naszej ofercie znajdziesz produkty już od kilkudziesięciu złotych, dlatego z pewnością odpowiednio dopasujesz je do swoich potrzeb. Nie wiesz, który ołówek automatyczny wybrać? Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci w zakupach, spełniając Twoje potrzeby.

Zastanawiasz się, czy automatyczny ołówek metalowy jest właśnie dla Ciebie? Poznaj zalety tego typu produktów i wybierz akcesoria piśmiennicze, które będą spełniały Twoje oczekiwania. Przede wszystkim są doskonale wyprofilowane i wyważone. Dobrze leżą w dłoni, dzięki czemu nadają się do wielogodzinnej pracy kreślarskiej czy artystycznej. Dodatkowo solidność wykonania gwarantuje trwałość produktu, a rozpoznawalne marki, których produkty znajdują się w ofercie naszego sklepu dają gwarancję na długą żywotność mechanizmu użytego w ołówkach tego typu.

Ołówki drewniane. Ołówki automatyczne. Szeroki wybór wkłady do ołówków.

Aktywne filtry

Ołówek drewniany z gumką...

Ołówek drewniany z gumką DONAU, HB, laki erowany, żółty

Cena 0,49 zł
inpost
inpost
7386001PL-99
Ołówek drewniany DONAU, HB,...

Ołówek drewniany DONAU, HB, lakierowany, żółty

Cena 0,46 zł
inpost
inpost
7383001PL-99
74564 17178 grafity

Grafity do ołówków Q-CONNECT 0,7mm, HB

Cena 1,75 zł
inpost
inpost
KF01548
Ołówek automatyczny...

Ołówek automatyczny Q-CONNECT 0,7mm, cza rny, GRATIS - grafity op. 10 szt.

Cena 1,94 zł
inpost
inpost
KF01345
74562 17177 grafity

Grafity do ołówków Q-CONNECT 0,5mm, HB

Cena 1,75 zł
inpost
inpost
KF01547
olk0110

Ołówek BIC HB 655 z gum. EVOLUTION 655 8161581

Cena 2,31 zł
inpost
inpost
olk0110
Grafit do ołówka 0,7-HB DONG-A

Grafit do ołówka 0,7-HB DONG-A

Cena 3,20 zł
inpost
inpost
grk0740
olk1260

Ołówki GRIP2001 HB FC117000 (op.12szt) FABER CASTEL

Cena 43,46 zł
inpost
inpost
olk1260
grk0150

Grafit do ołówka 0,7-HB PENTEL

Cena 4,66 zł
inpost
inpost
grk0150