Imprezę urodzinową czas zacząć !

Imprezę urodzinową czas zacząć !

Urządzasz urodziny w lokalu gastronomicznym i poszukujesz torebek prezentowych dla dużej gromadki dzieci? A może potrzebujesz duże torebki prezentowe, aby zaskoczyć pociechy z okazji dnia dziecka? Na te i inne okazje do wręczenia upominków zarówno dzieciom jak i dorosłym papierowe torby prezentowe znajdziesz u nas – na stronie zapakowania.pl.

Designerski sposób serwowania potraw

Designerski sposób serwowania potraw

Wkrocz w rok 2023 z nowymi wyzwaniami dla swojego lokalu gastronomicznego! Postaw sobie za tegoroczny cel większą sprzedaż niż w roku ubiegłym. Zastanawiasz się, jak zwiększyć popularność swojego lokalu? To bardzo proste! Zaopatrz się w papierowe torby do pakowania, na których możesz zamieścić logo swojego lokali gastronomicznego!

Food trucki na topie opakowań

Food trucki na topie opakowań

Wiosna i lato to czas eventów okolicznościowych. Występy muzyków, komików, kabaretów przyciągają tłumy chętnych, którzy chcą nie tylko dobrze się bawić ale również i smacznie zjeść. Z tego powodu na imprezach zawsze pojawiają się budki z jedzeniem i piciem. Jesteś jednym z właścicieli food trucków?

Opakowania jednorazowe w życiu codziennym

Opakowania jednorazowe w życiu codziennym

Żyjemy w coraz większym biegu. W związku ze zmianą stylu życia coraz większa część z nas sięga po dania sprzedawane na wynos. Dużym zainteresowaniem cieszą się również cateringi i diety pudełkowe. Zajmujesz się szeroko pojętą tematyką ogólnospożywczą i prowadzisz lokal, oferujący dania na wynos?

Znaleziono 1 do 5 z 81 (1 stron)