Opis działalności firmy zapakowania.

Internetowy sklep z opakowaniami do gastronomii.

Mając na uwadze zmiany na rynku opakowań , oraz coraz większą dbałość o ekologię ,wprowadziliśmy do oferty bardzo szeroki asortyment opakowań ekologicznych do gastronomii.

 Oferujemy opakowania ekologiczne wykonane z papieru, masy   papierowej,trzciny cukrowej, opakowania wykonane z                 biodegradowalnego plastiku PLA. Szeroka gama opakowań ekologicznych   do dan na wynos. dla cateringów dietetycznych. 

 Proponujemy tacki, miski, kubki , sztućce , talerze , torby , worki na śmieci   ekologiczne. 

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki przekrój zarówno opakowań wykonanych z plastiku, aluminium, styropianu i papieru, jak i różnorodnych dodatków jednorazowych wykorzystywanych przede wszystkim w gastronomii. Do skorzystania z proponowanej oferty zachęcamy zwłaszcza klientów prowadzących restauracje, pizzerie, puby czy kawiarnie. Obsługujemy również firmy cateringowe i wiele pozostałych sektorów biznesu. Stale współpracujemy z licznymi klientami polskimi i zagranicznymi, a nasza marka od ponad 20 lat cieszy się solidną pozycją na rynku. Jako bezpośredni producent opakowań plastikowych możemy zagwarantować wyjątkowo korzystne warunki cenowe przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości artykułów. Dbamy także o szybką i profesjonalną realizację każdego z zamówień, natomiast w przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu – zawsze chętnie udzielamy wyczerpujących odpowiedzi dotyczących kwestii asortymentowych i organizacyjnych. Zadowolenie klientów uważamy za najlepszą wizytówkę naszej firmy, dlatego proponujemy jedne z najlepszych cen na rynku i oferujemy wyjątkowo bogaty asortyment, który jest w stanie spełnić wymagania najbardziej wymagających partnerów.

UNIWERSALNE PUDEŁKA JEDNORAZOWE

Produkty, które są jednymi z najczęściej wybieranych przez lokale gastronomiczne to przede wszystkim różnego typu opakowania jednorazowe wykonane z kartonu lub plastiku. Można do nich zapakować dania na wynos łącznie z dodatkami – sosami czy surówkami. W stałej ofercie posiadamy pudełka do hamburgerów i zapiekanek, warto też zakupić u nas pojemniki obiadowe występujące w kilku wariantach rozmiarowych (np. lunchboxy dzielone na dwie albo trzy części) oraz kolorystycznych (pudełka czarne lub białe). Dużą popularnością cieszą się także styropianowe pojemniki na pizzę, które są świetną alternatywą dla tradycyjnych pudełek kartonowych. Opakowanie styropianowe sprawia, że potrawa pozostaje dłużej ciepła, co ma szczególne znaczenie w przypadku firm oferujących jedzenie na dowóz lub specjalizujących się w usługach cateringowych. Tego rodzaju przedsiębiorstwom możemy również zaproponować wyjątkowo estetyczne pojemniki jednorazowe doskonale zastępujące produkty ze szkła. Dostępne u nas patery cateringowe i tace z przykrywkami pozwolą wyeksponować danie, a zarazem w bezpieczny sposób przetransportować je na miejsce zlecenia. Poza ciastem łatwo w nich przewieźć np. przekąski czy dania główne, które dzięki trwałemu i eleganckiemu opakowaniu będą mogły od razu zająć miejsce na stole – bez konieczności przekładania potrawy do innego naczynia.

OFERTA NACZYŃ JEDNORAZOWEGO UŻYTKU

Oprócz szerokiego przekroju opakowań w naszym asortymencie można znaleźć różnorodne elementy zastawy jednorazowej. Papierowe lub plastikowe talerzyki, tace i kubki to produkty często wybierane przez lokale gastronomiczne specjalizujące się w działalności sezonowej. Posiadamy także w ofercie jednorazowe naczynia o nietypowych kształtach – tego typu artykuły świetnie nadają się do serwowania dań, które wyróżniają się swoim wyglądem. Polecamy też wszelkiego rodzaju miseczki i salaterki do podawania sosów i zup oraz różnej wielkości kubki, kieliszki i kufle przeznaczone do napojów ciepłych i zimnych oraz alkoholu. Wszystkie produkty są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i wykończeniach – niektóre kubki i pojemniki plastikowe jednorazowe oferujemy razem z wieczkami, inne mogą posiadać specjalne obręcze chroniące przed oparzeniem.

Ciekawe rozwiązanie stanowią również wyjątkowo ozdobne kielichy wykorzystywane zwłaszcza do serwowania sorbetów lub jogurtu mrożonego. Giętkie słomki, wymyślne kształty i tematyczne ozdoby (np. z motywem marynistycznym) przyciągają uwagę przechodniów i pomagają zwiększyć zyski ze sprzedaży. Poza tym zachęcamy do zapoznania się z asortymentem butelek do przechowywania np. świeżych soków lub lemoniady, a także produktów dedykowanych cukierniom i kawiarniom. Dekoracyjne papilotki, tace i patery pozwolą na bezpieczny transport wypieków oraz ich odpowiednie wyeksponowanie.

KORZYŚCI DLA FIRM

Warto mieć na uwadze, że klientom, którzy chcą zakupić na potrzeby restauracji naczynia jednorazowe producent może zapewnić nie tylko szeroki wybór, ale też atrakcyjne ceny obowiązujące przy zamówieniach hurtowych. Przystępne ceny i bogaty asortyment to najważniejsze atuty naszej firmy, jednak wśród innych zalet należy wymienić także szybką organizację zamówień i profesjonalną obsługę klientów. Dodatkowo wiele z produktów można w łatwy sposób przechować w magazynie – dzięki odpowiednim metodom pakowania (np. sztaplowanie) nawet hurtowe ilości kubków zajmują niewiele miejsca, a ich dostawa nie wiąże się z wysokimi kosztami transportu. Ponadto możemy zaproponować klientom specjalne, spersonalizowane usługi jak np. grawerowanie słomek. Takie niestandardowe rozwiązanie jest skuteczną reklamą firmy i pozwala zbudować w opinii odbiorców wiarygodny wizerunek marki. Jeśli więc interesują Cię różnego rodzaju opakowania jednorazowe producent może  zagwarantować najlepsze warunki współpracy i dopasować zlecenie do indywidualnych potrzeb. W związku z tym zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do naszego nowego sklepu:

https://zapakowania.pl/