Internetowy sklep z opakowaniami jednorazowymi do gastronomii to właśnie my – zapakowania.pl. Poszukujesz ekologicznych opakowań do prowadzonej restauracji? A może niezbędne Ci są jednorazowe pojemniki na wynos? To wszystko i wiele więcej znajdziesz właśnie u nas!
Prężnie rozwijamy się od 1 lipca 2015 roku i zrealizowaliśmy już dziesiątki tysięcy zamówień.
Wciąż wdrażamy nowe rozwiązania opakowań jednorazowych tak, aby zaspokoić potrzeby zarówno wasze jak i waszych klientów!

Oprócz opakowań jednorazowych w naszym sklepie internetowym dostępne są również dekoracje do gastronomii takie jak dekoracje na uroczystości, serwetki, bieżniki, mini tablice kredowe czy wszelkie niezbędne akcesoria, które pomogą ozdobić wasz stół bufetowy.

Zapakowania.pl to firma, która oferuje szeroki wybór produktów polskich producentów i nie tylko! Produkty sprowadzamy również z całego świata, aby poszerzyć ofertę asortymentową!

Nie zwalniamy tempa i ciągle się rozwijamy. Nasi stali klienci, którzy są z nami niemal od początku działalności również przyczynili się do rozwoju firmy i oferowanego asortymentu – za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni!

Zastanawiasz się, jakie opakowania wybrać do swojej restauracji? Zadzwoń lub napisz do nas! Nasi eksperci, którzy od wielu lat mają doświadczenie w branży pomogą Ci wybrać najlepszą opcję!
Ponadto oferujemy możliwość zapoznania się z ekspozycją produktów w sklepie oraz wysyłamy próbki produktów!

Twój lokal gastronomiczny znajduje się w Warszawie? A może prowadzisz również inne restauracje poza stolicą? Niezależnie, czy swój biznes rozwijasz na ziemi ojczystej czy za granicą oferujemy transport zarówno na całą Polskę jak i za granicę!

Rozwój firmy pozwolił nam wprowadzić stany magazynowe, które widzicie po wejściu w wybraną kategorię produktów. Dzięki temu masz pewność, że to, co zamawiasz jest u nas na stanie! Ponadto dzięki współpracom z firmom kurierskim oferujemy wiele form dostawy, aby każdy mógł wybrać odpowiednią formę dla siebie! In Post, kurier czy odbiór osobisty? Nie ma problemu!

To w dużym uproszczeniu my – firma zapakowania.pl. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nowych ofertach, zmianach prawnych czy o samych produktach oferowanych przez nas zajrzyj na naszego bloga, gdzie szerzej wyjaśniamy różne ciekawostki ze świata opakowań jednorazowych i gastronomii!