Mini naczynia przezroczyste FINFERFOOD

Finger food transparentne

To naczynia,które dzięki swej prostocie zachwycają wyglądem serwowanych potraw.

Przejrzyste naczynia pozwalają na ukazanie i wyeksponowanie serwowanych dań.

Efektowny sposób podania zagwarantuje to, że przekąski czy desery uzyskają nowy designerski wygląd.

Nie tylko zapewni to nową odsłonę dania ale również przyciągnie swoim wyglądem uwagę wielu konsumentów.

Finger food Krystaliczne to naczynia,które dzięki swej prostocie zachwycają wyglądem serwowanych potraw. Przejrzyste naczynia pozwalają na ukazanie i wyeksponowanie serwowanych dań. Efektowny sposób podania zagwarantuje to, że przekąski czy desery uzyskają nowy designerski wygląd. Nie tylko zapewni to nową odsłonę dania ale również przyciągnie swoim wyglądem uwagę wielu konsumentów. Oferujemy szeroki asortyment opakowań . Krystaliczne opakowania finger food. Nowoczesne naczynia krystaliczne sprawdzą się idealnie na bankietach, na eventach czy w restauracjach.

Systemy modularne finger food idealnie nadają się do prezentacji potraw i nadania im designerskiego wyglądu. Znajdą zastosowanie nie tylko na bankietach lecz także świetnie sprawdzą się na szwedzkim stole czy w bufetach. Niestandardowy wygląd sprawia, że potrawy stają się atrakcyjniejsze dla klientów. Systemy modularne finger food.

Nowoczesne tace cateringowe i bankietowe finger food. Idealne do serwowania i degustowania przekąsek.  Szeroki wybór tac finger food w rożnych rozmiarach i wykonane z rożnych materiałów. Dzięki surowcom, które są wykorzystywane do wykonania tac, są wytrzymałe i idealnie nadają się do prezentacji potraw.  Tace finger food są wykorzystywane zarówno w restauracjach jak i w barach czy na przyjęciach. Tace finger food, dekoracje potraw.

Oferujemy szeroki wybór łyżek finger food- plastikowe, które podkreślają wygląd dania, metalowe,wykonane z mocnego surowca po ceramiczne,które nadają przekąskom designerskiego wyglądu. Idealnie nadają się do barów, restauracji czy nawet na bankiety. Swoją prostotą przyciągną uwagę konsumenta. Są praktyczne i bardzo efektowne. Zapakowania oferuje szeroki asortyment łyżek i łyżeczek degustacyjnych. 

Finger food puszki to świetny wybór aby w nietypowy sposób podać dania i zaskoczyć konsumentów ich wyglądem Idealnie naczynia sprawdzą się w barach, pubach czy na imprezach. W naszej ofercie znajdą państwo zarówno puszki plastikowe jak i metalowe. Oferujemy szeroki asortyment opakowań finger food m.in. :puszki degustacyjne metalizowane, puszki plastikowe finger food., transparentne puszki finger food.

Finger food słoiczki to naczynia szklane, które dzięki swej prostocie zachwycają wyglądem serwowanych potraw. Przejrzyste naczynia pozwalają na ukazanie i wyeksponowanie serwowanych dań.  Szkło, z którego wykonane są naczynia szklane finger food jest wysokiej jakości. Efektowny sposób podania zagwarantowany będzie dzięki naszym pojemnikom finger food, dzięki którym przekąski czy desery uzyskają nowy designerski wygląd. Nie tylko zapewni to nową odsłonę dania ale również przyciągnie swoim wyglądem wielu konsumentów. Zapakowania oferuje szeroki asortyment opakowań szklanych finger food. Ekologiczne opakowania szklane do deserów, sosów, dań na wynos.  Słoiczki są wielokrotnego użytku. Fingerfood nini naczynia. Naczynia transparentne fingerfood. Talerze krystaliczne fingerfod.  Miseczki transparentne fingerfood.

Jest 138 produktów.

Pokazano 1-36 z 138 pozycji