Środki chemiczne do gastronomii

Środki czyszczące do gastronomii. Płyny do mycia naczyń. Środki do zmywarek. Odkamieniacze do expresów. Płyny do mycia naczyń. Płyny do podłogi. Clinex Środki chemiczne profesjonalne. Środki chemiczne domowe. Sklep internetowy środki chemiczne. Nowoczesne produkty chemii profesjonalnej. Szeroki asortyment w promocyjnych cenach.

Oferujemy Państwu profesjonalne produkty sprawdzone w działaniu : chemie medyczną MEDICLEAN, środki do dezynfekcji MEDISEPT, chemie do czyszczenia ekspresów do kawy.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z szerokim wyborem produktów CLINEX, które wyczyszczą każdą zabrudzoną powierzchnię.

W naszym sklepie znajdą Państwo także środki do czyszczenia stosowane w branży medycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Największy wybór chemii konsumenckiej

Oferujemy szeroki wybór mydeł i zapachów, chemii profesjonalnej do zmywarek, środków do prania i czyszczenia powierzchni szklanych, drewnianych, jak i duży wybór żeli i odtłuszczaczy do silnie zabrudzonych powierzchni.

Szeroki asortyment środków chemicznych.  Odtłuszczacze do gastronomii. Środki do dezynfekcji rąk. Płyny do mycia naczyń. Środki do mycia podłóg. Kostki toaletowe.  Środki do czyszczenia blatów. Clinex chemia profesjonalna. 

Środki chemiczne do gastronomii. Środki do dezynfekcji. Środki do zmywarek. Środki do czyszczenia piekarników.

Jest 755 produktów.

Pokazano 1-54 z 755 pozycji