Lista produktów marki 3M

Technologia 3M  od dawna jest miarą ludzkiego potencjału i rozwoju. Świat zmienia się w zawrotnym tempie, a nowe odkrycia wymagają elastyczności w podejściu i odwagi w działaniu. 3M nie przechodzi obojętnie wobec wyzwań przemysłu 4.0. Biorąc pod uwagę skalę swojej działalności, firma digitalizuje procesy i wprowadza innowacje produkcyjne w fabrykach.

W ramach struktur 3M wykorzystujemy odkrycia naukowe naszej firmy i dzielimy się nimi, aby ulepszać codzienne życie milionów ludzi. Wartość sprzedaży 3M globalnie sięga ponad 30 miliardów dolarów, a 90 tysięcy naszych pracowników efektywnie współpracuje z Klientami na całym świecie. Więcej na temat innowacyjnych i odpowiadających na współczesne problemy rozwiązań 3M można przeczytać na stronie internetowej www.3M.com lub obserwując kanał firmy na Twitterze pod nazwą @3M lub @3MNewsroom.

O 3M w Polsce

3M Poland Sp. z o.o. jest firmą technologiczno-produkcyjną będącą oddziałem międzynarodowego koncernu 3M. Przedsiębiorstwo działa na polskim rynku od 30 lat w trakcie których zainwestowało ponad 650 mln USD w technologie znajdujące zastosowanie w niemalże każdym obszarze życia. 3M wykorzystując naukę i działając zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, tworzy innowacyjne rozwiązania poprawiające jakość życia ludzi na całym świecie. Oferuje szereg różnorodnych produktów, które m.in. usprawniają codzienną pracę specjalistów, poprawiają standardy bezpieczeństwa w miejscu pracy, ograniczają ryzyko wystąpienia infekcji, wspierają proces leczenia, podnoszą komfort życia w domu, a nawet są wykorzystywane w przemyśle kosmicznym. Firma co roku inwestuje ok. 5,9 proc. swojej sprzedaży w prace badawczo-rozwojowe (R&D), w wyniku czego powstaje ok. 1000 nowych produktów rocznie.  

  • taśmy wykorzystywane przez producentów respiratorów, producentów leków, testów medycznych i sprzętu medycznego,,folie chirurgiczne Ioban™
  • kapsuły filtracyjne Zeta Plus™ wykorzystywane przez firmy farmaceutyczne i biotechnologiczne, firmy pracujące nad pozyskaniem przeciwciał przeciw COVID-19 z osocza tzw. „ozdrowieńców”
  • korki dezynfekcyjne Curos™
  • folie chirurgiczne Ioban™
  • przylepce i opatrunki chirurgiczne
  • płytki Petrifilm™ wykorzystywane przez producentów żywności.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji