Lista produktów marki Amerbox

Od ponad dwóch dekad produkujemy nasze produkty dla branży hotelarskiej w kilku lokalizacjach geograficznych w Azji i Europie. Szczycimy się stosowaniem najlepszych surowców i technologii, wdrażaniem procedur produkcyjnych skutkujących bardzo dobrą wydajnością i jakością produktów. Wszystko to pozwala nam zaprezentować mądry wybór produktów o dużej wartości, wzornictwie i jakości zarówno dla naszych partnerów, jak i klientów. Nasze produkty sprzedajemy w wielu krajach Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Australii. Przez ostatni rok współpracowaliśmy z europejskim partnerem, aby otworzyć AmerBox Logistic Center - Europa w Polsce, które pozwoliłoby nam obsługiwać naszych europejskich importerów, dystrybutorów i ich klientów magazynem, logistyką i obsługą klienta. Zajrzyj do naszego katalogu produktów i skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek potrzeb i pytań. 

Z amerykańską marką Amerbox łatwo wyposażysz się w akcesoria niezbędne w restauracji, hotelu, barze, firmie cateringowej czy letnim ogródku w lokalu gastronomicznym. Produkowane przez nią artykuły idealnie odpowiadają na potrzeby tego rodzaju biznesów, oferując wygodę i funkcjonalność oraz doskonale spełniając swoje zadania.

BEZPIECZNY POJEMNIK AMERBOX DO PRZECHOWYWANIA I TRANSPORTU

Aby przetransportować bezpiecznie potrawy, niezbędne są odpowiednie opakowania. Na rynku znajdziesz ich wiele, jeśli jednak szukasz czegoś, co skutecznie ochroni jedzenie przed utratą temperatury, postaw na termos Amerbox lub pojemniki termoizolacyjne tej marki. Dzięki nim jedzenie dotrze na miejsce w idealnym stanie i odpowiednio ciepłe. W zależności od potrzeb użytkownika firma oferuje różne wielkości pojemników, wszystkie są jednak dostosowane do uniwersalnych wielkości GN, dlatego bez obaw zmieścisz w nich standardowe naczynia gastronomiczne.

Producent wyposażenia gastronomicznego Amerbox ma w swojej ofercie praktyczne i komfortowe meble do ogródków letnich lub na imprezy sezonowe na świeżym powietrzu. Krzesła i stoliki o różnych wymiarach są wykonane z polietylenu HDPE oraz metalu. Solidna konstrukcja zapewnia dużą wytrzymałość i jest odporna na korozję. Wszystkie elementy mebli są łatwe w utrzymaniu w czystości i umożliwiają zachowanie odpowiedniego poziomu higieny. Produkty Amerbox dostępne w naszym sklepie są nie tylko trwałe i bardzo funkcjonalne podczas codziennego użytkowania w lokalu gastronomicznym – mają również bardzo atrakcyjne ceny.

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji