Lista produktów marki FINE DINE

Fine Dine to producent i dystrybutor najwyższej jakości marek premium jakości gastronomicznej. Oferują szeroki wybór eleganckiej a zarazem wyrafinowanej zastawy stołowej, funkcjonalnych systemów i akcesoriów bufetowych oraz nowoczesnego wyposażenia cateringowego! Doświadczenie i ciągły rozwój firmy sprawia, że klienci wracają do sprzętu firmy Fine Dine. Firma oferuje zarówno klientom hurtowym jak i detalicznym szeroki wybór produktów. Ofertę produktów Fine Dine znajdziesz również i u nas - na zapakowania.pl. Produkty tej firmy są na co dzień wykorzystywane przez wiele restauracji, kawiarni czy w barach. To dzięki nim właściciele lokalu gastronomicznych z wielką dbałością o szczegóły podają swoje specjały klientom.

Firma Fine Dine prężnie działa również na rynku HORECA i uczestniczy w targach branżowych odbywających się zarówno w Polsce jak i za granicą. Ponadto współprace z uznanymi szefami kuchni z całego świata pozwala im na wyprzedzanie trendów. Nadają nowe kierunki w świecie gastronomii i hotelarstwa będąc tym samym czołowym producentem. Firma podnosi również jakość swoich usług ciągle doskonaląc jakość produktów. W 2019 roku wprowadzili system ISO 9001:2015, a w 2020 roku uzyskali certyfikat AQAP, czyniąc ich firmę jedną z dostawców wojsk NATO. 

Firma aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom obecnych trendów związanych z ekologią postanowiła na rezygnację z plastiku jako wypełniacza opakowań i zastąpiono go bioplastikiem oraz tworzywami papierowymi. Ponadto opakowania oferowane przez tą firmę pochodzą z certyfikowanej produkcji!

Aktywne filtry

Łyżka serwisowa Amarone...

Łyżka serwisowa Amarone opakowanie 12szt

Cena 305,16 zł
inpost
inpost
766699