Lista produktów marki FirstPack

Jeden z czołowych producentów opakowań jednorazowych i zastawy stołowej we Francji - mowa oczywiście o FirstPack. Dzięki szerokiej gamie produktów posiadają klientów z całego świata, którzy prowadzą różne biznesy. Jedni potrzebują ekologicznych produktów do swoich restauracji inni wielorazowych naczyń ceramicznych, na których zaserwują  śniadania, obiady i kolacje! 

Jesteś właścicielem lokalu serwującego steki? Świetnie się składa bo właśnie my wraz z firmą FirstPack oferujemy markery do mięsa! Średnio czy dobrze wysmażone? Nie ma problemu! Dzięki markerom z odpowiedniki oznakowaniami wszystko jest możliwe i nie musisz pamiętać, który stek jest o jakim stopniu wysmażenia. Oferujesz ponadto posiłki na wynos? Nie ma problemu! Produkty FirstPack to również pudełka na wynos, w które szczelnie i bezpiecznie zapakujesz dania! A może prowadzisz bar mleczny i wydawanie zup to dla ciebie codzienność? Wypróbuj kubki papierowe na zupę z pokrywką, dzięki czemu klienci z chęcią będą spożywali zupę podaną na wynos oraz bezpiecznie przewiozą ją w dowolne miejsce.

Opakowania FirstPack to również nie lada gratka dla suszarni! Półmiski, eleganckie tace czy miseczki wykonane z drewna - zaprezentujesz dania w prosty a zarazem klasyczny sposób i każdy będzie miał ochotę na serwowane dania!