Lista produktów marki HENDI POLSKA

Jedna z wiodących marek dostarczająca akcesoria kuchenne dla szefów kuchni - mowa oczywiście o marce HENDI. Szefowie kuchni na co dzień korzystają ze sprzętu kuchennego tej marki, ponieważ jest niezawodny oraz niezwykle trwały podczas codziennych zmagań z surowcami. Firma tworząc niezawodne sprzętu głosi również, że w pracy kuchni prób dobrego sprzętu ważna jest kreatywność którą zapewniają właśnie akcesoria oferowane przed producenta. Dlatego i my - zapakowania.pl postanowiliśmy wdrożyć do naszego sklepu internetowego akcesoria tej marki. 

Firma współpracuje z czołowymi szefami kuchni dzięki czemu wiedzą, na co zwrócić uwagę przy produkcji tych akcesoriów kuchennych! Kurt Scheller, Paweł Mieszała to ambasadorzy tej marki który w pocie czoła pracują nad kulinarnymi odkryciami i niezbędne im są narzędzia najwyższej jakości. Firma została również uznana przez Forbes i otrzymała dwukrotny tytuł Diamenty Forbesa oraz wyróżnienie Gazela Biznesu. Jesteśmy więc dumni, że i my, zapakowania.pl możemy oferować produkty tej marki i przyczynić się nie tylko do gotowania profesjonalnymi narzędziami kuchennymi ale również gwarantować, że produkty, które zakupicie u nas są najwyższej jakości.

Firma HENDI to nie tylko gastronomia - oprócz znajomości z licznymi szefami kuchni i pieczołowitą pracą nad akcesoriami kuchennymi przedsiębiorstwo wspiera również artystów i liczne wydarzenia m.in. WOŚP. Również, tak, jak inni producenci wiodących marek podążają za nurtem bycia eko i dążą do zmniejszenia śladu węglowego.

Aktywne filtry