Lista produktów marki "MEDI-SEPT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI

Historia firmy Medisept rozpoczęła się w 1994 roku, kiedy to rozpoczęto działalność, dostarczając do szpitali potrzebne artykuły higieniczne i środki do dezynfekcji. Wraz z biegiem czasu firma zaczęła się prężnie rozwijać, powstały nowe siedziby, a w 2004 roku narodziła się marka MEDICLEAN - oferująca profesjonalne produkty do codziennego użytku. Dziś firma Medisept oferuje szeroki wybór produktów zarówno do gastronomii, szpitali oraz klienta indywidualnego. Założeniem powstania tej polskiej firmy było uzyskanie profesjonalnych i kompleksowych rozwiązań zarówno w przypadku utrzymania higieny i dezynfekcji powierzchni, jak i  najwyższych standardów czystości. 

Pomimo tego, że pomysł na tą firmę narodził się w Polsce obecnie producent dostarcza produkty do wielu krajów w Europie m. in. Czechy, Francja, Hiszpania, Niemcy czy Włochy. Poza tym produkty firmy Medisept są również używane w Stanach Zjednoczonych, Emiratach Arabskich czy w Pakistanie. 

Wszystkie wybory oferowane przez firmę Medisept są stworzone z niezwykłą starannością, spełniając najwyższe standardy jakościowe. Firma, opracowując nowe linie produktów tym samym spełniając wymagania obecne na rynku oraz zapotrzebowania przez indywidualnego konsumenta. Nasz sklep internetowy oferuje produkty tej marki zarówno dla placówek medycznych jak i dla restauracji i lokali zajmujących się sprzedażą żywności. Nie od dziś wiadomo, że czystość w lokalu gastronomicznym to podstawa a klienci, którzy próbują produktów firmy Medisept chętnie po nie wracają.

Oferujemy najwyższej jakości rozwiązania w zakresie utrzymania higieny: preparaty do dezynfekcji, profesjonalne środki utrzymania czystości oraz sprzęt do sprzątania. Nasze produkty umożliwiają skuteczną walkę z mikroorganizmami chorobotwórczymi oraz codzienne i gruntowne utrzymanie czystości.

Działamy na rynku od ponad 25 lat dostarczając rozwiązania dla sektora profesjonalnego, między innymi dla służby zdrowia, przemysłu i firm sprzątających. W 2017 rozszerzyliśmy swoją działalność na rynek detaliczny. Oferujemy najwyższej jakości rozwiązania w zakresie utrzymania higieny: preparaty do dezynfekcji, profesjonalne środki utrzymania czystości oraz sprzęt do sprzątania. Nasze produkty umożliwiają skuteczną walkę z mikroorganizmami chorobotwórczymi oraz codzienne i gruntowne utrzymanie czystości.

Firma Medisept posiada wdrożony System Zarządzania Jakością dla wyrobów medycznych oraz certyfikat zgodnie z normą EN ISO 13485 w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji produktów dezynfekcyjnych przeznaczonych do inwazyjnych i nieinwazyjnych wyrobów medycznych. Wyroby oznakowane są znakiem CE, który poza certyfikatem wydawanym przez akredytowaną jednostkę certyfikującą TUV NORD potwierdza zgodność z dyrektywą dla wyrobów medycznych.

Aktywne filtry

MEDISEPT Velodes Cream...

MEDISEPT Velodes Cream 100ml krem do rąk (k/50)

Cena 9,45 zł
inpost
inpost
MS-CHE-ML481-100ML
MEDISEPT Velodes Cream...

MEDISEPT Velodes Cream 500ml krem do rąk (k/12)

Cena 29,66 zł
inpost
inpost
MS-CHE-ML548-500ML
MEDISEPT Velodes Soft Silk...

MEDISEPT Velodes Soft Silk 500ml do dezynfekcji rąk (k/24), bez pompki, pompka do zakupu osobno IM-DEZ-ML555

Cena 17,28 zł
inpost
inpost
SSE-ALKGOT-ML540
MEDISEPT Velox Spray...

MEDISEPT Velox Spray Neutral 1l preparat do mycia i dezynfekcji (k/12)

Cena 32,13 zł
inpost
inpost
SSE-ALKGOT-ML680N
MEDISEPT Velodes Silk 5L do...

MEDISEPT Velodes Silk 5L do dezynfekcji rąk

Cena 125,15 zł
inpost
inpost
SSE-ALKGOT-ML564
quatrodes

MEDISEPT Medi Spray Neutral 5L Alkoholowy gotowy do użycia preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni sprzętu medycznego

Cena 146,64 zł
inpost
inpost
SSE-ALKGOT-ML697
mc240

MEDICLEAN 240 Steel 500ml (k/12) czyszczenie i pielęgnacja stali nierdzewnej

Cena 49,58 zł
inpost
inpost
SSE-GOT-MC240-05L
610

MEDICLEAN 610 Fresh odświeżacz 500ml Zielona Herbata (k/12)

Cena 18,27 zł
inpost
inpost
SSE-GOT-MC610-H
Płyn do ręcznego mycia...

Płyn do ręcznego mycia naczyń .MEDICLEAN MC510 Diament 1l cytrynowy

Cena 9,63 zł
inpost
inpost
SSE-GOT-MC510-1L
130

MEDICLEAN 130 Floor Strong 5L do gruntownego czyszczenia podłóg

Cena 68,86 zł
inpost
inpost
SSE-GOT-MG130-5L
MEDISEPT Velodes Gel 500ml...

MEDISEPT Velodes Gel 500ml do dezynfekcji rąk (k/24)

Cena 23,76 zł
inpost
inpost
SSE-ALKGOT-ML754