Lista produktów marki NC Koperty

NC Koperty - jak sama nazwa wskazuje to lider jeśli chodzi o materiały do pakowania korespondencji! Firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce i do dziś odnosi duże sukcesy na całym świecie! Doświadczenie oraz umiejętności, które zdobyli pozwoliło im na dopracowanie szczegółów tak prostego akcesorium do pakowania, jakim są koperty! A czy wiedziałeś, że istnieje wiele rodzajów kopert dostępnych na naszej stronie zapakowania.pl? Zacznijmy do najprostszych kopert biurowych, które sprawdzą się rewelacyjnie do pakowania listów oraz jako koperty aktowe.

Drugim rodzajem kopert są te wykonane z materiałów ekologicznych, bez domieszek plastiku czy nie ekologicznych materiałów użytych do produkcji innych typów kopert. Ponadto oferujemy koperty zarówno do pakowania maszynowego korespondencji otwierane u góry dłuższego boku jak i koperty z rozszerzanymi bokami i spodem.

Podsumowując, jeśli poszukujesz kopert to świetnie, że trafiłeś do nas - na zapakowania.pl. Znajdziesz u nasz szeroki wybór kopert firmy NC koperty i zaskoczy cię szeroki wybór tych niepozornych akcesoriów biurowych.

Aktywne filtry

kpk2610

Koperty bezpieczne B5 op.50szt AMERSAFE BIAŁE - 175x255 mm (k/10) 40% RECYKLED PLATIC

Cena 61,50 zł
inpost
inpost
AB5STDE
Koperty NC białe SK C6...

Koperty NC białe SK C6 a50szt 14030 114x162mm

Cena 7,02 zł
inpost
kpk2770
  • Obecnie brak na stanie