Lista produktów marki Vileda utrzymanie czystości.

Utrzymaj czystość wraz z akcesoriami do sprzątania firmy Vileda! Jeden z liderów na rynku w zakresie specjalistycznych usług i produktów do sprzątania zabrudzonych powierzchni! Restauracje, hotele, placówki medyczne czy domowe otoczenie - to wszystko i wiele więcej wyczyścisz dzięki profesjonalnym sprzętom Vileda! Czemu klienci wracają do tych produktów? Cenią sobie wysoką jakość produktów oraz powtarzalną jakość usług zachowaną na wysokim poziomie! Zadbaj o własny lokal i ty wybierając produkty vileda! Wierzymy, że wraz z dobrą jakością współgra ciągła praca nad ulepszaniem produktów dlatego i my - zapakowania.pl oferujemy szeroki wybór produktów marki vileda! Od podstawowych akcesoriów takich jak zmywaki kuchenne, rękawiczki wielorazowego użytku, ścierki uniwersalne do sprzątania po mopy i wiadra! 

Vileda stawia za cel ciągłe opracowywanie nowych rozwiązań, które pozwolą dostosować się do waszych potrzeb - sprzątnąć zarówno szybko jak i skutecznie. Nie wierzysz, że jest to możliwe? Wypróbuj produkty marki vileda, którym żaden brud nie jest straszny! 

Ciągłe testy, badania, materiały i analiza rynku - to są główne składowe, dzięki którym produkty Vileda są tak cenione na rynku polskim oraz zagranicznym! Dodatkowo firma stawia również na rozwój w zakresie ekologii - dlatego też pracują nad akcesoriami do sprzątania wykorzystując materiału z recyklingu dając tym samym drugie życie! A może zastanawiasz się, czym różnią się ich wiadra od standardowych? Dzięki technologii UltraSpin twój mop będzie suchy i gotowy do dalszej pracy!

Aktywne filtry

VILEDA INOX Power Pad...

VILEDA INOX Power Pad rozmiar 10, 4 x 10 cm (k/15) ( 141656 ) opakowanie 2szt

Cena 17,24 zł
inpost
inpost
141656