Lista produktów marki YORK Środki utrzymania czystości.

Zawsze gdy przychodzi do wyboru środków czystości nie wiesz, które wybrać? Rynek oferuje wiele najróżniejszych środków do czyszczenia powierzchni i ciężko się zdecydować, które wybrać? Jeśli potrzebujesz tradycyjnych akcesoriów do sprzątania takich jak ścierki podłogowe, szczotki drewniane, zmywaki czy zmiotki firma YORK świetnie się sprawdzi w tej roli! 

Funkcjonują od ponad 28 lat i oferują stale poszerzającą się gamę produktów, dzięki którym twój dom czy miejsce pracy będzie zawsze czyste i schludne. Dzięki ciągłemu rozwojowi wciąż ulepszają swoje produkty i pracują nad ich rozwojem technologicznym. 

Nasz sklep internetowy - zapakowania.pl oferuje szeroki asortyment produktów tej firmy i gwarantujemy, że ich jakość spełni wasze oczekiwania! Dodatkowo firma idzie wraz z duchem czasu i stawia na rozwój ekologiczny. Aż 70% odpadów tworzyw sztucznych wykorzystywane jest do ponownego użytku i uzyskania artykułów do sprzątania. Wybierając więc produkty tej firmy nie tylko zapewnisz sobie szybki i skuteczny sposób posprzątania powierzchni ale również przyczynisz się swoim wyborem do wspacia planety i jej dobra!

Aktywne filtry

002030

Druciak spiralny MEGA YORK op.1szt. (80)

Cena 3,71 zł
inpost
inpost
0203
040010

Szczotka MAXI żelazko YORK (36)

Cena 6,09 zł
inpost
inpost
4001
062110

Zmiotka z szufelką do stołu PRESTIGE YORK

Cena 18,79 zł
inpost
inpost
6211