16696
  • 16696
  • 16696b
inpost
logo do zdjęć

Mieszadełka drewniane 14cm x 5mm op.1000szt.

16696
332 Przedmioty

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to PLN

16,56 zł brutto
Cena zawiera podatek VAT

13,46 zł zł netto

Dostępne w (24h): 332szt.

Drewno jest cenionym w wielu branżach surowcem naturalnym. Surowiec odnawialny, jakim jest drewno, jest rozwiązaniem ekologicznie uzasadnionym, przyjaznym dla środowiska oraz podlegającym recyklingowi. Dla osób o wysokiej świadomości ekologicznej sztućce jednorazowe wykonane z takiego materiału to produkt idealny.

Sztućce drewniane, pałeczki do mieszania oraz elementy ozdobne do dekorowania potraw wykonywane są z naturalnie jasnego drewna brzozy, ponieważ w przeciwieństwie do innych gatunków drewna nie wymaga ono bielenia.

Dzięki nowoczesnej technologii produkcji oraz specjalnej metodzie obróbki powierzchni, która zapobiega odłupywaniu się fragmentów, efektem końcowym jest produkt o wysokiej funkcjonalności i estetyce wykonania. Pod względem wygody użycia oraz trwałości niczym nie ustępuje bowiem sztućcom jednorazowego użytku wykonanym z tworzywa sztucznego, oferując zarazem optymalny komfort jedzenia dzięki swemu poręcznemu kształtowi.

Dzięki specjalnemu oszlifowaniu noże nadają się do każdego rodzaju potraw. Zaokrąglone i wygładzone zęby widelców gwarantują znakomitą funkcjonalność nawet przy spożywaniu sałatek. Poza tym sztućce z drewna są całkowicie bezsmakowe.

Mieszadełka drewniane. Mieszadełka do kawy drewniane. Mieszadełka do drinków. Mieszadełka drewniane producent. Mieszadełka do kawy.

Mieszadełka barmańskie. Mieszadełka do drinków metalowe. Mieszadełka ekologiczne. Mieszadełka eko.Mieszadełka hurtownia.

Mieszadełka do herbaty. Drewniane mieszadełka inaczej. Mieszadełka jednorazowe. Jednorazowe mieszadełka do kawy.

Mieszadło jednorazowe. Naczynia jednorazowe mieszadełka. Mieszadełka koktajlowe. Mieszadełko kawa.

Mieszadełka magnetyczne sklep. Mieszadełka do napojów.Pojemnik na mieszadełka.Mieszadełka plastikowe.

Plastikowe mieszadełka do kawy. Mieszadełko plastikowe. Producent mieszadła.

Mieszadełko sklep. Szklane mieszadełka do drinków. Mieszadełka drewniane warszawa.

inpost
logo do zdjęć

Zapytaj o produkt

* Pola wymagane