Słomki ekologiczne

 Słomki papierowe to pokoleniowa zmiana w opakowaniach. Słomki ekologiczne do napojów do ekologiczny wymóg dbałości o środowisko naturalne. Idealne do kubków, to doskonała alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań.

Do produkcji słomek papierowych użyto wysokiej jakości papieru oraz odnawialnych surowców biodegradowalnych, które są nieszkodliwe dla środowiska naturalnego. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo słomki ekologiczne w bardzo wielu wzorach i kolorach, które mogą być ciekawym dodatkiem do napojów. Polecamy także rurki z naturalnej słomy, które są całkowicie naturalne – wykonane są bowiem ze słomy żytniej uprawianej w ekologicznym gospodarstwie

Słomki ekologiczne to rozwiązanie na miarę dwudziestego pierwszego wieku.W ofercie naszego sklepu internetowego szeroki wybór słomek :

Słomki papierowe ekologiczne,

słomki jadalne ekologiczne z wytłoków jabłkowych.

słomki ekologiczne PLA wytwarzane ze skrobi ziemniaczanej,

słomki biodegradowalne z makaronu , z pszenicy durum,

słomki ekologiczne wykonane ze słomy.

Oferowane przez nas słomki ekologiczne charakteryzują się ciekawym designem.W ofercie słomki w różnej długości, oraz  wielu kolorach. Dla osób dbających o higienę słomki  pakowane pojedynczo w opakowania papierowe. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą opakowań ekologicznych.

Słomki papierowe. Słomki ekologiczne do napojów. Szeroki wybór słomek kolorowych.

Jest 43 produktów.

Pokazano 1-36 z 43 pozycji