Sztućce ekologiczne

Sztućce jednorazowe. Sztućce ekologiczne. Sztućce  jednorazowe. Sztućce biodegradowalne.

To idealna alternatywa dla sztućców plastikowych !

 Wykonane są ze sprawdzonych ekologicznych i biodegradowalnych surowców co zapewnia im trwałość i niełamliwość.

Dzięki zrezygnowaniu z jednorazowych sztućców możemy ograniczyć ilość odpadów.Oferujemy szeroki wybór sztućców ekologicznych - od bambusowych, które są lekkie a zarazem niełamliwe i bezpieczne dla dzieci, po drewniane i sztućce wykonane ze skrobi kukurydzianej do sztućców wykonanych z otrębów pszennych, które nadają się do konsumpcji. Sztućce ekologicznie sprawdzą się doskonale nie tylko w lokalach gastronomicznych, na eventach czy w cateringach, ale również w domach.

W naszej szerokiej ofercie sztućców ekologicznych sztućce PLA wykonane ze skrobi ziemniaczanej. Dla cateringów dietetycznych oferujemy sztućce ekologiczne w formie konfekcji . Proponowane zestawy  nóż,łyżka,widelec serwetka ekologiczna, lub każdy ze sztućców pakowany pojedynczo z ekologiczną serwetką .

W raz ze zmianą przyzwyczajeń , zmieniamy plastikowe mieszadełka na ekologiczne drewniane mieszadełka do kawy i herbaty. Do deserów i ciast i ciasteczek w ofercie mamy biodegradowalne łyżeczki deserowe w wielu kolorach i jak zawsze atrakcyjnych cenach. 

Zapraszamy do zapoznania się  z naszą ofertą sztućców ekologicznych.

 

Sztućce ekologiczne. Biodegradowalne sztućce jednorazowe. Zapakowania. Widelce, noże i łyżki drewniane.

Jest 126 produktów.

Pokazano 1-36 z 126 pozycji