82557
  • 82557
  • 82557b
inpost
logo do zdjęć

Widelczyki do przekąsek drewniane 12,1cm opakowanie 500szt

82557
81 Przedmioty

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to PLN

34,66 zł brutto
Cena zawiera podatek VAT

28,18 zł zł netto

Dostępne w (24h): 81szt.

Widelczyki drewniane jednorazowe.

Okaż zainteresowanie produktami ekologicznymi PAPSTAR.

Szeroka gama produktów przyjaznych środowisku naturalnemu.

Zamienniki sztućców plastikowych.

Doskonałe jako sztućce na wynos do cateringów.

Drewno jest cenionym w wielu branżach surowcem naturalnym. Surowiec odnawialny, jakim jest drewno, jest rozwiązaniem ekologicznie uzasadnionym, przyjaznym dla środowiska oraz podlegającym recyklingowi. Dla osób o wysokiej świadomości ekologicznej sztućce jednorazowe wykonane z takiego materiału to produkt idealny.

Sztućce drewniane PAPSTAR, pałeczki do mieszania oraz elementy ozdobne do dekorowania potraw wykonywane są z naturalnie jasnego drewna brzozy, ponieważ w przeciwieństwie do innych gatunków drewna nie wymaga ono bielenia.

HolzbesteckDzięki nowoczesnej technologii produkcji oraz specjalnej metodzie obróbki powierzchni, która zapobiega odłupywaniu się fragmentów, efektem końcowym jest produkt o wysokiej funkcjonalności i estetyce wykonania. Pod względem wygody użycia oraz trwałości niczym nie ustępuje bowiem sztućcom jednorazowego użytku wykonanym z tworzywa sztucznego, oferując zarazem optymalny komfort jedzenia dzięki swemu poręcznemu kształtowi.

Dzięki specjalnemu oszlifowaniu noże nadają się do każdego rodzaju potraw. Zaokrąglone i wygładzone zęby widelców gwarantują znakomitą funkcjonalność nawet przy spożywaniu sałatek. Poza tym sztućce z drewna są całkowicie bezsmakowe.

inpost
logo do zdjęć

Zapytaj o produkt

* Pola wymagane